XXIII Igrzyska - Świętochłowice 2015
Oratoryjne Piątki
Jastrzębia Góra 2015
Półkolonie zimowe "Ocalić Marzenia: - 2015
Jarosławiec 2014
Energylandia
Pierwszy trening SALOS - Pogrzebień

Oratoryjne Newsy - Zapraszamy

Bratysława 2016Turniej żakówGrillowanieTurniej w Pszowie

Inspektorialne Igrzyska Salosu

włącz .

 Podczas majowego święta, jakim są Savionalia, odbywają się Inspektorialne Igrzyska Piłki Nożnej. W tym roku wystąpiliśmy w kategorii piłki nożnej chłopców kat. B. W wyniku zaciętej walki zajęliśmy 3 i 4 miejsce.

W rozgrywkach, w naszej kategorii, oprócz naszych dwóch drużyn z Pogrzebienia wzięły udział drużyny z Krakowa i Zabrza. Zarówno jedna jak i druga to drużyny z naszych salezjańskich szkół. Pogrzebień II ? Kraków 0:1, Pogrzebień I ? Zabrze 1:3 oraz Pogrzebień I ? Pogrzebień II 4:2.

Skład naszych drużyn przedstawiał się następująco: Rogowski Artur, Niedbała Jakub, Swoboda Mateusz, Koczy Łukasz, Kuźnik Jakub, Pytlik Jarosław, Niestrój Mikołaj, Twardzik Mateusz, Bieda Kacper, Krasek Mariusz, Niestrój Mateusz, Maciaszek Dominik, Broża Dawid, Kleszczyński Adam.

Sobotnie rozgrywki należały do wyjątkowo trudnych. Od razu dało się wyczuć, że natrafiliśmy na bardzo trudnych przeciwników. Pewnym bardzo radosnym wyjątkiem był fakt, że w naszej męskiej drużynie zagrała dziewczyna ? Paulina Kostrzewa, która na co dzień trenuje w naszej żeńskiej drużynie Salosu.